Awatar użytkownika

Szkolenie “Jak porusza się koń?”

26 Weeks
Wszystkie poziomy
1 test
40 kursantów

Na tym szkoleniu zdobędziesz głęboką wiedzę na temat biomechaniki ruchu konia w trzech chodach. Zrozumiesz, jak porusza się koń i dlaczego, jest to taki istotne w jego treningu. Webinar pomoże Ci zrozumieć, czym jest timing, i dlaczego raz Twój koń odpowiada na Twoje pomoce, a raz nie. Nauczysz się jak dostosować swoje działanie do naturalnego ruchu konia, co polepszy waszą komunikację. Przedstawię Ci ćwiczenia na doskonalenie wyczucia jeździeckiego, dzięki czemu zaczniesz lepiej przekazywać sygnały i interpretować zachowanie konia. W specjalnej części szkolenia omawiam przesłane przez uczestników filmy. Dzięki analizie nagranych materiałów połączymy teorię z praktyką. Podpowiem, gdzie pomoc była użyta w dobrym, a gdzie w złym momencie i nad czym dalej pracować.

Na szkoleniu m.in:

🐴 Omawiam dogłębnie temat biomechaniki ruchu konia, dzięki czemu poznasz niezbędną teorię.

🐴 Proponuję ćwiczenia na koniu/w domu na poprawę różnych elementów i sytuacji treningowych, abyś mogła doskonalić swój dosiad i trenować swojego konia w zgodzie z jego biomechaniką.

🐴 Omawiam przesłane przez uczestniczki szkolenia na żywo filmy, dzięki czemu zobaczysz jak teoria łączy się z praktyką, a przy okazji „poćwiczysz oko.

🐴 Otrzymasz workbook, aby w pełni wykorzystać szkolenie i mieć notatki na dłużej!

🐴 Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa, abyś mogła dać znać innym, że się szkolisz i rozwijasz jeździecko.

🐴 UWAGA! BONUS! Po zapoznaniu się ze szkoleniami, będziesz mogła zadać mi pytania, pisząc na adres e-mail: kontakt@kudelkodressage.com. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponuję Ci spersonalizowane wskazówki treningowe.

Dostęp do szkolenia otrzymasz na 6 miesięcy.

Awatar użytkownika

Karola

Swoim ponad 23-letnim doświadczeniem dzielę się z innymi pomagając doświadczać magii na końskim grzbiecie! Szkolę konie i trenuję jeźdźców zgodnie z biomechaniką, bez przemocy i bez patentów.

Polecane

  • połączenie teorii i praktyki
  • omówienie filmów
  • propozycje ćwiczeń na koniu
  • praktyczne porady i wskazówki
  • workbook do druku
  • certyfikat uczestnictwa
error:
×
×

Koszyk