Awatar użytkownika

Szkolenie “Podstawy dosiadu w praktyce”

26 Weeks
Wszystkie poziomy
1 test
58 kursantów

Na tym szkoleniu nauczysz się rozpoznawać i eliminować najczęściej popełniane błędy dosiadowe, dzięki czemu będziesz mogła szybko poprawić swoje umiejętności jeździeckie. Przedstawię Ci spersonalizowane wskazówki treningowe i podzielę się praktycznymi poradami. Omówię ćwiczenia na koniu, skupiające się na poprawie pozycji w siodle. Dodatkowo omówię, jakie ćwiczenia warto wykonywać w domu na udoskonalenie dosiadu, dzięki czemu zyskasz plan działania, poza czasem spędzonym na końskim grzbiecie. W specjalnej części szkolenia omawiam przesłane przez uczestników filmy. Dzięki analizie nagranych materiałów nie tylko skoncentrujesz się na detalach swojego dosiadu, ale również lepiej zrozumiesz, jak oddziałuje Twoje ciało na konia.

Na szkoleniu m.in:

🐴 Omawiam dogłębnie temat dosiadu, dzięki czemu poznasz niezbędną teorię.

🐴 Proponuję ćwiczenia na koniu/w domu na poprawę różnych elementów i sytuacji treningowych, abyś mogła doskonalić swój dosiad i trenować swojego konia w zgodzie z jego biomechaniką.

🐴 Omawiam przesłane przez uczestniczki szkolenia na żywo filmy, dzięki czemu zobaczysz jak teoria łączy się z praktyką, a przy okazji „poćwiczysz oko.

🐴 Otrzymasz workbook, aby w pełni wykorzystać szkolenie i mieć notatki na dłużej!

🐴 Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa, abyś mogła dać znać innym, że się szkolisz i rozwijasz jeździecko.

🐴 UWAGA! BONUS! Po zapoznaniu się ze szkoleniami, będziesz mogła zadać mi pytania, pisząc na adres e-mail: kontakt@kudelkodressage.com. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponuję Ci spersonalizowane wskazówki treningowe.

Dostęp do szkolenia otrzymasz na 6 miesięcy.

Awatar użytkownika

Karola

Swoim ponad 23-letnim doświadczeniem dzielę się z innymi pomagając doświadczać magii na końskim grzbiecie! Szkolę konie i trenuję jeźdźców zgodnie z biomechaniką, bez przemocy i bez patentów.

Polecane

  • połączenie teorii i praktyki
  • omówienie filmów
  • propozycje ćwiczeń na koniu
  • propozycje ćwiczeń w domu
  • praktyczne porady i wskazówki
  • workbook do druku
  • certyfikat uczestnictwa
error:
×
×

Koszyk