Awatar użytkownika

Szkolenie “Podstawy dosiadu”

26 Weeks
Wszystkie poziomy
1 test
61 kursantów

Na tym szkoleniu nauczysz się jak wygląda prawidłowa pozycja w siodle i jak ją osiągnąć, co przyczyni się do zwiększenia stabilności i komfortu, zarówno Twojego, jak i Twojego konia. Webinar pomoże Ci zrozumieć, jak każda część ciała wpływa na komunikację z koniem. Zyskasz minimalną dawkę wiedzy anatomicznej, co pozwoli Ci kontrolować własne ciało i pozycję w siodle. Dzięki lepszej harmonii uzyskanej poprzez prawidłowy dosiad treningi staną się przyjemnością, będą bardziej skuteczne, a osiągane postępy będą widoczne szybciej!

Na szkoleniu m.in:

🐴 Omawiam dogłębnie temat dosiadu, dzięki czemu poznasz niezbędną teorię.

🐴 Proponuję ćwiczenia na koniu/w domu na poprawę różnych elementów i sytuacji treningowych, abyś mogła doskonalić swój dosiad i trenować swojego konia w zgodzie z jego biomechaniką.

🐴 Otrzymasz workbook, aby w pełni wykorzystać szkolenie i mieć notatki na dłużej!

🐴 Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa, abyś mogła dać znać innym, że się szkolisz i rozwijasz jeździecko.

🐴 UWAGA! BONUS! Po zapoznaniu się ze szkoleniem, będziesz mogła zadać mi pytania, pisząc na adres e-mail: kontakt@kudelkodressage.com. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponuję Ci spersonalizowane wskazówki treningowe.

Dostęp do szkolenia otrzymasz na 6 miesięcy.

Awatar użytkownika

Karola

Swoim ponad 23-letnim doświadczeniem dzielę się z innymi pomagając doświadczać magii na końskim grzbiecie! Szkolę konie i trenuję jeźdźców zgodnie z biomechaniką, bez przemocy i bez patentów.

Polecane

  • połączenie teorii i praktyki
  • propozycje ćwiczeń na koniu
  • propozycje ćwiczeń w domu
  • workbook do druku
  • certyfikat uczestnictwa
error:
×
×

Koszyk