Awatar użytkownika

Szkolenie “Podstawy treningu konia”

26 Weeks
Wszystkie poziomy
1 test
52 kursantów

Na tym szkoleniu dowiesz się jak przygotować się do treningu, włączając w to aspekty fizyczne, psychiczne i środowiskowe. Opowiem o tym, jak planować i rozkładać trening w czasie. To pozwoli Ci na osiąganie spójnych i zrównoważonych wyników w wizji długoterminowej. Webinar pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie przeprowadzać rozgrzewkę i fazę właściwą treningu konia. Odpowiednie przygotowanie organizmu zwierzęcia przed intensywnym wysiłkiem znacząco wpływa na wydajność i bezpieczeństwo treningu. Szkolenie będzie zawierać różnorodne ćwiczenia i porady dostosowane do różnych poziomów umiejętności konia. Przedstawię Ci ciekawe sekwencje elementów, które w znaczny sposób urozmaicą Twój trening. W specjalnej części szkolenia omawiam przesłane przez uczestników filmy. Analiza nagranych materiałów pozwoli na wymianę doświadczeń treningowych i dyskusję.

Na szkoleniu m.in:

🐴 Omawiam dogłębnie temat podstaw treningu konia, dzięki czemu poznasz niezbędną teorię.

🐴 Proponuję ćwiczenia na koniu/w domu na poprawę różnych elementów i sytuacji treningowych, abyś mogła doskonalić swój dosiad i trenować swojego konia w zgodzie z jego biomechaniką.

🐴 Omawiam przesłane przez uczestniczki szkolenia na żywo filmy, dzięki czemu zobaczysz jak teoria łączy się z praktyką, a przy okazji „poćwiczysz oko.

🐴 Otrzymasz workbook, aby w pełni wykorzystać szkolenie i mieć notatki na dłużej!

🐴 Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa, abyś mogła dać znać innym, że się szkolisz i rozwijasz jeździecko.

🐴 UWAGA! BONUS! Po zapoznaniu się ze szkoleniami, będziesz mogła zadać mi pytania, pisząc na adres e-mail: kontakt@kudelkodressage.com. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponuję Ci spersonalizowane wskazówki treningowe.

Dostęp do szkolenia otrzymasz na 6 miesięcy.

Awatar użytkownika

Karola

Swoim ponad 23-letnim doświadczeniem dzielę się z innymi pomagając doświadczać magii na końskim grzbiecie! Szkolę konie i trenuję jeźdźców zgodnie z biomechaniką, bez przemocy i bez patentów.

Polecane

  • połączenie teorii i praktyki
  • omówienie filmów
  • propozycje ćwiczeń na koniu
  • praktyczne porady i wskazówki
  • workbook do druku
  • certyfikat uczestnictwa
error:
×
×

Koszyk