Awatar użytkownika

Szkolenie “Przejścia idealne”

26 Weeks
Wszystkie poziomy
1 test
18 kursantów

Zamień pełne chaosu przejścia na płynne, lekkie i pełne elegancji!

Na tym szkoleniu zrozumiesz, jak powinny wyglądać przejścia idealne zarówno pomiędzy chodami, jak i w obrębie chodów. Poznasz sposoby na uzyskanie płynnych i naturalnych przejść, przez kontrolowanie ruchów swojego konia, jako świadomy i skuteczny jeździec. Przedstawię Ci spersonalizowane wskazówki treningowe i podzielę się praktycznymi poradami. W specjalnej części szkolenia będę omawiać przesłane przez uczestników filmy. Analiza nagranych materiałów pozwoli na wymianę doświadczeń treningowych i dyskusję. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, szkolenie pomoże Ci doskonalić Twoje umiejętności jeździeckie i przyniesie Ci nowe spojrzenie na relację z Twoim z koniem.

To szkolenie jest dla osób, które chcą świadomie używać pomocy i wykonywać płynne przejścia oraz uzyskać pełną harmonię z koniem w każdym kroku!

Na szkoleniu m.in:

🐴 Omawiam dogłębnie temat przejść, dzięki czemu poznasz niezbędną teorię.

🐴 Proponuję ćwiczenia na poprawę przejść, różnych elementów i sytuacji treningowych, abyś mogła doskonalić technikę jazdy i trenować swojego konia w zgodzie z jego biomechaniką.

🐴 Odpowiadam na pytania uczestniczek szkolenia na żywo, tak by temat przejść nie budził już wątpliwości.

🐴 Omawiam przesłane przez uczestniczki szkolenia na żywo filmy, dzięki czemu zobaczysz jak teoria łączy się z praktyką, a przy okazji „poćwiczysz oko”.

🐴 Otrzymasz workbook, aby w pełni wykorzystać szkolenie i mieć notatki na dłużej!

🐴 Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnictwa, abyś mogła dać znać innym, że się szkolisz i rozwijasz jeździecko.

🐴 UWAGA! BONUS! Po zapoznaniu się ze szkoleniami, będziesz mogła zadać mi pytania, pisząc na adres e-mail: kontakt@kudelkodressage.com. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponuję Ci spersonalizowane wskazówki treningowe.

Dostęp do szkolenia otrzymasz na 6 miesięcy.

Awatar użytkownika

Karola

Swoim ponad 23-letnim doświadczeniem dzielę się z innymi pomagając doświadczać magii na końskim grzbiecie! Szkolę konie i trenuję jeźdźców zgodnie z biomechaniką, bez przemocy i bez patentów.

Polecane

  • połączenie teorii i praktyki
  • omówienie filmów
  • propozycje ćwiczeń na koniu
  • praktyczne porady i wskazówki
  • workbook do druku
  • certyfikat uczestnictwa
error:
×
×

Koszyk